Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

PostWysłany: Czw 19:32, 19 Lut 2015    Temat postu:
anka napisał:

ps za to u nas mecz Skra vs Kuraś

U nas już 1:0 dla Skry . No i faktycznie to jest mecz Skra vs Kuraś, ale na razie Bartek nawet, nawet Ya winkles Gives thy a finger

V set, po 8 setowej piłce!

PostWysłany: Czw 19:34, 19 Lut 2015    Temat postu:
dziś też się nie popisał. naprawdę żenadą dla mnie było wypytywanie Papkina o sytuację na linii Stefek - Bartuś

ufff dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak twierdzę Wink

ajjj szkoda Lube, ale sam Bartek im tego meczu nie wygra, może ktoś by mu pomógł? ale trzeba przyznać, że Bartosz pracuje intensywnie na powołanie Wink

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Czw 19:39, 19 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz

naprawdę szacun dla Zenitu i Piacenzy. już pozamiatane, grają o pietruszkę a tłuką się jakby to finał MŚ był

PostWysłany: Czw 19:36, 19 Lut 2015    Temat postu:
no i proszę, tym razem Bartek blokuje Mario

PostWysłany: Czw 19:40, 19 Lut 2015    Temat postu:
Bartek dzisiaj fajnie gra, widać, że jest nabuzowany i dobrze! przecież ten mecz nie może się skończyć po drugim secie...

Aleks kibicuje Skrze Wink

PostWysłany: Czw 19:44, 19 Lut 2015    Temat postu:
ana_a napisał:

Aleks Heart Ya winkles kocham tego człowieka

PostWysłany: Czw 19:50, 19 Lut 2015    Temat postu:
Dobra, Mateuszek i błękitna brygada swoje spotkanie zakończyli, nie muszę już skakać po kanałach.

oj źle się dzieje w Państwie Bełchatowskim. nawet Król Winiar nie pomógł

oo papa D. dopiero zauważył to co ja z jakieś pół godziny temu Razz btw Lisiniaca to bym zaadoptowała - może by Sovia go podkupiła ? Very Happy

PostWysłany: Czw 19:56, 19 Lut 2015    Temat postu:
ja też - i parę innych, brzydkich rzeczy też bym zrobiła

Uwielbiam te ich błękitne mundurki. Urocze są Ya winkles

PostWysłany: Czw 19:58, 19 Lut 2015    Temat postu:
no Wojtuś, no co ty
Vital za bandami - co on tam szuka - Tille ogląda?

PostWysłany: Czw 20:00, 19 Lut 2015    Temat postu:
Skra - Lube po jednym secie.

Co to PGE tyle punktów odrobiło?
Conte i Winiar chyba mają już dosyć grania na dzisiaj, nawet Ptok się pojawił na boisku. Think

PostWysłany: Czw 20:01, 19 Lut 2015    Temat postu:
chwalił się chyba na TT, że będzie, i liczy że jakiś Niemiec, prócz recyklingu, zagra w FF Smile

Abnormal napisał:

jesli chłopaki faktycznie mają jelitówkę, współczuję, przeżyłam ostatnio, dwa dni nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, a co dopiero myśleć o jakimś wysiłku fizycznym, Mario i Marszałek na początku nie wyglądali najlepiej, ale Facu to już dramat, biedny, aż mi go szczerze szkoda

PostWysłany: Czw 20:02, 19 Lut 2015    Temat postu:
co się zdarzyło? Wojtuś się zdarzył
ja rozumiem wszystkich kibiców rzeszowskich ale ja stara jestem i słabe serce mam - niech oni trzeciego seta już wygrają

PostWysłany: Czw 20:04, 19 Lut 2015    Temat postu:
eeee tam, jeszcze jeden mogą przegrać, a wygrać czwarty i będzie git Very Happy

PostWysłany: Czw 20:06, 19 Lut 2015    Temat postu:
Lube coś się rozegrało... Trzeba ich przytemperować, a to nie ma komu...
Niech by już faktycznie tego seta wygrali, a potem niech się dzieje co chce.

tylko jak tego przegrają to uszczerbek w głowach i jelitach niektórych może być tak znaczny że w czwartym nie dadzą rady

PostWysłany: Czw 20:08, 19 Lut 2015    Temat postu:
Pasowałoby żeby Skra już wygrała tego seta Smile ale widać, że tak łatwo to im nie przyjdzie

PostWysłany: Czw 20:12, 19 Lut 2015    Temat postu:
Zaczynam się martwić Think
Może to przeze mnie, ja im tej męki życzyłam żeby nas potem w Rzeszowie nie zbili... Embarassed

PostWysłany: Czw 20:14, 19 Lut 2015    Temat postu:
Scarlett napisał:

Uwierz mi, nie tylko ty się martwisz Yar good . Ale Mario nam się trochę obudził Gives thy a finger . Na kłopoty Mario

PostWysłany: Czw 20:16, 19 Lut 2015    Temat postu:
Faktycznie, coś ruszyło Ya winkles

PostWysłany: Czw 20:18, 19 Lut 2015    Temat postu:
pszczółkom ten przegrany set paradoksalnie pomógł bo grają na takim wkur...ieniu że głowa mała. Marszałek i Facu rules

PostWysłany: Czw 20:19, 19 Lut 2015    Temat postu:
No zagrywka w końcu im weszła, ja jednak wolałabym żeby ten set padł łupem Włochów, wierzę w Skre, że wyjdą, ale dla widowiska było by ciekawiej. No ale nie zapowiada się Razz

PostWysłany: Czw 20:21, 19 Lut 2015    Temat postu:
o borze, świat się kończy - żeby na nasze dobro narodowe - Kurasia na polskiej hali gwizdać - wstyd i hańba

a widowisko nie straci na atrakcyjności bo wejdzie Mały Maciek, Włodi i Ptaszor - i nie mam tu na myśli strony estetycznej

PostWysłany: Czw 20:23, 19 Lut 2015    Temat postu:

naprawdę O.o Anxious a ja nie słyszałam. Ale masz rację, wstyd

PostWysłany: Czw 20:24, 19 Lut 2015    Temat postu:

Mi się ogólnie gwizdanie na kogokolwiek nie podoba. No może tylko na Spirika jest uzasadnione. To są sportowcy, każdy walczy przecież o swoje, należy im się szacunek. Niech nie klaskają, ale też nie gwizdają.

PostWysłany: Czw 20:25, 19 Lut 2015    Temat postu:
Bartka wygwizdali, tez mnie to ominęło, buraki :> zresztą jeśli chodzi o doping to ja uwielbiam kibiców rzeszowskich, z całym szacunkiem dla KK Skry, zabawni są z ta swoją syrena Very Happy

PostWysłany: Czw 20:26, 19 Lut 2015    Temat postu:
Nie wierzę własnym uszom, że w Atlas Arenie puszczają "tańczymy labado" (czy jak to tam się zwie). Żenada. Toilet monster

czasem nawet nasi kibice przesadzają, ale skoro jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie, to nam to nie przystoi

PostWysłany: Czw 20:29, 19 Lut 2015    Temat postu:

Wczoraj na Podpromiu Stefanowi się zabawa podobała. Mamy taką rywalizację w przerwach - Klub kibica coś tam nuci, potem druga strona odkrzykuje i rywalizacja polega na tym, która strona zrobi to głośniej. Wczoraj Stefan się zaangażował i patrzył która strona "rywalizację" wygra Ya winkles Sam się nie włączył Ya winkles

PostWysłany: Czw 20:32, 19 Lut 2015    Temat postu:
Ja bym chciała żeby wszystkie mecze miały taka oprawę jak w Rzeszowie, doping prowadzą kibice a nie wodzirej ze scierniskiem czy tanczymy labada, a orzeł do pary powinien dostać Soviaka który jest mistrzem wśród maskotek Wink

PostWysłany: Czw 20:34, 19 Lut 2015    Temat postu:

Liczyłam na seta dla Lube, żeby było ciekawiej.

To niech chociaż Lube mecz wygra. Teraz pewnie PGE pośle rezerwy do boju. Rolling Eyes

Ja nie pojmę o co chodzi z tym ścierniskiem na meczach wszelakich... I dmuchawce latawce Vomit

Uf, udało się Gives thy a finger Rolling eyes Super a teraz to niech się dzieje wola nieba Dancing

PostWysłany: Czw 20:35, 19 Lut 2015    Temat postu:
Buuuu, ciekawe czy Włochom będzie się chciało jeszcze grać :/

PostWysłany: Czw 20:37, 19 Lut 2015    Temat postu:
nie narzekajcie dobre kobiety. ja oglądałam i słuchałam 3 meczów Rosjan:Zenit, Lokomotiv i Biełogrod - tam to dopiero był doping

ja bym chciała, bo bym sobie na spokojnie poobserwowała w jakiej formie jest Bartek,ale się chyba nie naoglądam bo siedzi w kwadracie

Bartek już poza boiskiem...

PostWysłany: Czw 20:39, 19 Lut 2015    Temat postu:
Siurak już nie gra. Sad
Ptok, Marszałek, Sreczko, Aleksa, Włodi. Na ataku... Conte. Think
No i Tille na libero.

ojj w Biełgorodzie dobrze było, Rosjanie tańczący w rytm tamtejszej muzyki wymiatali Very Happy uśmiałam się na tym meczu niemiłośiernie

na początku seta pokazali jak się rozbiera/ubiera.
no właśnie my się martwimy o naszych czy im się będzie chciało a to głównie o tzw profesjonalizm Włochów chodzi
o nie będzie Małego Maćka

PostWysłany: Czw 20:46, 19 Lut 2015    Temat postu:
boshhh jeszcze Daremny na boisku, a mówiiłam, że ciekawiej by było jakby to jednak Włosi wygrali poprzedniego seta, teraz będziemy oglądać padakę, to już niech Skra to kończy, bo szkoda czasu :/

PostWysłany: Czw 20:48, 19 Lut 2015    Temat postu:
Dokładnie, Daremnego oglądać nie chcę. Not talking
I tak zaraz zaczyna się studio przed meczem Legii to przełączę Razz

PostWysłany: Czw 20:49, 19 Lut 2015    Temat postu:
zważywszy o czym bełkoczą komentatorzy to rzeczywiście jest padaka

o to to! dobry pomysł Wink tu już nic ciekawego się nie wydarzy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ciachownice.fora.pl Strona Główna -> Europejskie puchary / Europejskie puchary - sezon 2014/2015 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)