Posty: 4108

Pomógł: 32 razy
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 2:57, 24 Sty 2015    Temat postu:
wiadome bylo, ze 2 set bedzie bardziej wyrownany ale mam nadzieje, ze Aga i tak go wygra zdecydowanie!

PostWysłany: Sob 3:10, 24 Sty 2015    Temat postu:
Borze, nie wierzę, że siedze na tenisie, świat się kończy Very Happy
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 3:14, 24 Sty 2015    Temat postu:
dobrze, dobrze! to jest piękna, szlachetna gra Very Happy a to jak dzisiaj gra Aga to poezja, nic ino oglądać Wink

nightbird
Ciachownica Pełną Gębą

Posty: 17459

Pomógł: 15 razy
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 3:16, 24 Sty 2015    Temat postu:
No proszę nawę Moranga przeszła na tenisową stronę mocy 😃 A dzień zaczął się jednak od przegranej Polska- Matkowski i Lindsted właśnie odpadli z tutnieju

PostWysłany: Sob 3:24, 24 Sty 2015    Temat postu:
takżem czuła, ze to się tak pięknie moze nie skończyć, heh... mam nadzieję, ze mimo wszystko wygra w tych zakichanych 2 setach!

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 3:27, 24 Sty 2015    Temat postu:
Gorgi 2 gemy od wygranej z Venus. Będzie miała z nią Aga ciężko. Gra bardzo mocno, i świetnie returnuje, nawet szybkie serwisy Venus

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 3:40, 24 Sty 2015    Temat postu:
nooo brawo posłuchała mnie 6:0, 7:5
niech Julię rochę Venus pociśnie i pomeczy!
3 set w tym meczu byłby rajem Razz

Ostatnio zmieniony przez Caro dnia Sob 3:43, 24 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 3:44, 24 Sty 2015    Temat postu:
No właśnie Kamilka wypuściławygrany mecz. Mogłaby się pomęczyć trochę jeszcze, a z drugiej strony ja chce Jerzyka już, bo nie wiem ile wytrzymam jeszcze 😊

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 3:46, 24 Sty 2015    Temat postu:
mam ten sam dylemat xD ale po tym secie Agi to sie rozbudzilam hahah Razz musiała mi nerwów napsuć Razz

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 3:50, 24 Sty 2015    Temat postu:
Ja jeszcze się zastanawiam, kto byłby dla Agi lepszy. I wychodź mi że jednak Venus. Gorgi jest nieobliczalna i nieprzywidywalna, a Venus to już nie ta Venus

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 3:51, 24 Sty 2015    Temat postu:
dobra, iech się w tie skończy ;p juz i tak dłużej gra heh ;p ale ma zarąbisty 2 serwis!

no Venus chyba lepsza ;p ale jak beda grać 3 set to muszę isć po kawe ;D

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 3:55, 24 Sty 2015    Temat postu:
Gorgi? Nie ma, gra dwa pierwsze serwisy, dlatego robi po 20 podwójnych błędów. Katarzynkę powinni dawać do komentowania w dzień, no normalnie usypia mnie to babsko

PostWysłany: Sob 3:59, 24 Sty 2015    Temat postu:
mnie tam żaden komentujący kretyn nie uśpi w nocy - jestem w swoim żywiole
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 4:00, 24 Sty 2015    Temat postu:
chodzi mi o prędkość ;D no jak na babę drugi serwis prawie 180 to rzadkość ;p

jednak 3 set heh Wink dobra, wolę żeby się rywal Adze zmeczył, ja jakos przebiduje w łóżku jeszcze te dziesiat minut ;p

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 4:02, 24 Sty 2015    Temat postu:
Poczekaj bo Ci nagram Katarzynkę, wyślę i zobaczysz jakie kobieta ms moce 😃 Jak dobrze pójdzie to Jurek zacznie koło 4, więc spaciu koło 7 dopiero 😞

PostWysłany: Sob 4:10, 24 Sty 2015    Temat postu:
Nooo. Zwykle dawali jej kogoś do pomocy, a teraz to masakra. Mają Aśkę do komentowania babskich spotkań, to Katarzynce mogliby podziękować. Serena przegrywa 0:2, dziwne rzeczy się dzieją na tym AO

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 4:15, 24 Sty 2015    Temat postu:
Kaśka nie komnetuje też Wimbledonu na Polsacie? czy tam nie ma zadnych bab ;p tam bywa tylko stary Tomaszewski, który jedzie po naszych jak po burych sukach xD

ide na mecz Sereny Razz

PostWysłany: Sob 4:30, 24 Sty 2015    Temat postu:
ja oglądam ze streama z eurosportu i szkoda że jej nie słyszę, bo aż bym się pośmiała (no chyba że naprawde tak daremna że nawet śmiać się nie da Very Happy)

jutro nie ma spania bo na syberii mecza grają i o 13 pobudka Rolling eyes Gives thy a finger
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 4:40, 24 Sty 2015    Temat postu:
jest w chooy daremna ;p nic śmiesznego Razz mowi jak trup hahah i myli Venus z Sereną...

dobra, ktokolwiek tego meczu nie wygra to Aga i tak bedzie w lepszej sytuacji xD caly turniej grała mega krótko, wiec...

Serena przegrywa w setach 1 do 0 Wink ta Svitolina to jakaś mega petarda! i to jaka mlodziutka!

PostWysłany: Sob 4:45, 24 Sty 2015    Temat postu:
no i macie dla Agi!!!! Very Happy
nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 5:00, 24 Sty 2015    Temat postu:
Na polsxmacie też maja Katarzynkę tylko o innym nazwisku, ale równie beznadziejną. U Sesreny już prawidłowo,ale i ona w tym roku nie jest w 100% fotmie

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 5:02, 24 Sty 2015    Temat postu:
dobra, teraz Jerzy i piękny Feliciano xD

jezu całe szczęście chłopy komentują Razz

PostWysłany: Sob 5:39, 24 Sty 2015    Temat postu:
W sumie stwierdzam, że Lopez live prezentuje się lepiej niż ustawiany na zdjęciach. Tam przypominał mi marchew zarośnietą w polu No ale ja się nie znam na tenisie tylko innych sportach Gives thy a finger
Ps. Jak dla mnie mogliby filmować dolną część kortu, akurat widziałabym piłkę i łydki, publiczność niekoniecznie mnie obchodzi

PostWysłany: Sob 5:50, 24 Sty 2015    Temat postu:
do doopy z taką robotą. to jest stresujące!!!
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 10:18, 24 Sty 2015    Temat postu:
hahaha zasnęłam na 3 secie Sad szkoda, że przegrał, bo było bardzo blisko...

jestem ciekawa jak Kvitova dzisiaj zagra Wink

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 14:17, 24 Sty 2015    Temat postu:
No i Kvitova za burtą. Turniej niespodzianek. Czekam jeszcze na Nadala i Djoko Wink

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 14:30, 24 Sty 2015    Temat postu:
tak czułam, ze wyleci! serio... Razz
dla Agi zajebiście, autostrada do półfinału.

powiem szczerze, ze chociaż kocham Djokera to dzisiaj kibicowałam Verdasco xD super by bylo gdyby do polfinalow nie doszly zadne pierwsze trojki ;p
jeszcze jakby tak ktoś Maryśkę wykopał...

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 14:34, 24 Sty 2015    Temat postu:
Też nie miałabym nic przeciwko, żeby ktoś nowy wygrał. Zawsze fajnie popatrzeć, jak się komuś marzenia spełniają. To ja chcę jeszcze żeby Azarenka wypadła, wkurzają mnie te jęki, no i Serena. Nikishori i Aga na zwycięstwo Super Super Super Very Happy

PostWysłany: Sob 14:37, 24 Sty 2015    Temat postu:
Aga idzie jak burza! Very Happy Piękny mecz w wykonaniu Agnieszki, widać, że jest w formie. Obawiałam się tej konfrontacji z Lepchenko bo ona jest trochę nieprzewidywalna (nastawiałam się na 3 sety), ale na szczęście udało się zamknąć spotkanie w dwóch partiach Smile Venus Williams jest na pewno w zasięgu Polki i nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwa Wink

A niepowodzenie Petry nie jest dla mnie jakimś mega zaskoczeniem. Keys to dobra tenisistka, która gra bardzo ofensywnie i jak trafia, to jest groźna dla wszystkich. Nie da się ukryć, że jej porażka to idealna wiadomość dla Agnieszki.

A Jerzy mnie rozczarował. Mecz był na styku, ale stał (moim zdaniem) na niskim poziomie. Obaj zawodnicy grali poniżej swoich możliwości, ale doświadczenie Hiszpana było w najważniejszych momentach decydujące. Gdyby Jurek zagrał tak jak w ostatnich dwóch setach z Gaelem to spokojnie rozstrzygnął by tę konfrontację na swoją korzyść bo Lopez nie prezentował się wcale imponująco. Szkoda, bo gładka wygrana 3:0 nie odzwierciedla tego, co działo się na korcie... Confused
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 15:21, 24 Sty 2015    Temat postu:
oooo tak, Azarenka niech spada! Razz

no Jurka szkoda... ale chociaż tyle, ze punkty obronił Wink

o tak Aga i Nishikori to byłoby piękne zwyciestwo, pięknego tenisa! Powiem Wam, ze AGę oglądam już od tylu lat a nadal nie mogę wyjśc z podziwu jak ta dziewczyna jest madra na korcie Very Happy i jakby miała jakieś odwazniki w rękach, ze strzela zawsze w punkt xD no przecież jak wali takiego loba pod sufit i wie, ze spadnie gdzieś w kącie? ieprawdopodobne Very Happy

PostWysłany: Sob 15:43, 24 Sty 2015    Temat postu:
wali takiego loba

Co Loba? Gdzie Loba? Moja pani Loba? Heart

A, nie.

No ma niby Radwańska autostradę do półfinału, ale w zeszłym roku podczas Wimbledonu to już w ogóle mówiono, że na bank wygra, bo bez problemu sobie wygra z Lisicką, a tam (cytuję jakąś stronę) potencjalna rywalka Radwańskiej nr 1 i potencjalna rywalka Radwańskiej nr 2.

Wolę więc zbytnio się nie ekscytować, tym, jakie to niby łatwe ma rywalki na swojej drodze, bo potem może być duuże rozczarowanie, jak odpadłaby z kimś, z kim teoretycznie nie ma prawa odpaść.
Ale oczywiście trzymam za nią kciuki. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 15:47, 24 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 16:03, 24 Sty 2015    Temat postu:
rok temu siadła psychicznie, a teraz ma u boku kogoś kto wygrał tyle Szlemów, że jeśli dojdzie do półfinału to o psychiczne nastawienie się jej nie boję. Po to Martina tam jest (swoją droga rozpierdzielaja mnie te komenty jak to widac ręke Martiny... xD serio po tygodniu?!)

A Aga niedość, ze widac, ze jest na maksa zdeterminowana to jeszcze poprawiła wg mnie 1 serwis.

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 16:04, 24 Sty 2015    Temat postu:
W końcu dziś ciekawe mecze, szczególnie u panów. Dimitrov z Murrayem, Nadal z Andersonem zapowiadają się interesująco

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 16:11, 24 Sty 2015    Temat postu:
nooo, mam nadzieje, że Andy wygra, aczkolwiek Gregor gra ładny tenis więc go trochu szkoda ;p ten mecz bedzie piękny jeśli chodzi o styl!

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 16:17, 24 Sty 2015    Temat postu:
Andy zapewne wygra, bo Dimitrov chyba jeszcze nie ma odpowiedniego nastawienia, żeby wygrywać z największymi w najważniejszych turniejach. Powinien się od dziewczyny uczyć, ale obejrzeć trzeba. A u Nadala liczę na sensację

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 16:22, 24 Sty 2015    Temat postu:
od byłej Very Happy

jako pierwszy hejter Radfy - też liczę na sensację. Nie żebym go nie podziwiala, bo ten mecz ze Smyczkiem to bylo mega zwyciestwo jak juz nic nie idzie ;p ale... nie chce Rafy dalej!

PostWysłany: Sob 16:24, 24 Sty 2015    Temat postu:
No ja zauważyłam, że im Aga ma łatwiej, tym gra gorzej Very Happy Jak odpadają faworytki i zaczynają się teksty w stylu, że nasza tenisistka będzie w finale bo nie ma już po swojej drodze zawodniczek w stylu bum-bum, to wtedy przegrywa. Oby ta porażka Kvitovej nie była złym omenem... Ale z drugiej strony Polka już nie pierwszy raz jest w takiej sytuacji i miejmy nadzieję, że tym razem wyciągnie wnioski Wink Jeżeli chodzi o tą współpracę z Martiną to za wcześnie mówić o jakichkolwiek postępach stricte w tenisie, ale ja osobiście widzę zmianę w nastawieniu Agnieszki. Radwańska jest bardziej waleczna i da się zauważyć, że wraz ze swoją trenerką przygotowują taktykę pod konkretną zawodniczkę. Tego wcześniej nie było Wink

No mecz Murray-Dimitrow to trzeba obejrzeć Wink Też typuję zwycięstwo Szkota. A Nadal może mieć ciężką przeprawę z Andersonem. Ciekawie zapowiada się także pojedynek Szarapowej z Peng - Chinka również może sprawić sensację Very Happy
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 16:27, 24 Sty 2015    Temat postu:
strasznie liczę na tą Chineczkę Laughing

widać, ze jest tak pozytywnie nabuzowana i zmotywowana Wink jak jej coś nie wyjdzie to krzyczy po sobie i się mobilizuje, a tego nie było. DLatego jakoś się o nią nie boję Wink

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Sob 16:33, 24 Sty 2015    Temat postu:
Chinki potrafią sprawiać niespodzianki. Radwańska ma jeszcze Serenę albo Azarenkę na drodze, więc na razie drabinki nie ma wyczyszczonej. I dobrze, jak ma wygrać, niech wygra z najlepszymi.
To Dymitrov już nie jest z Sharapovą ? Rany jestem niedoinformowana Very Happy

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Sob 17:27, 24 Sty 2015    Temat postu:
juz długo Very Happy jakoś po Wimbym/US się rozstali (hahaha wczoraj zobaczylam nazwę Wimby 2014 i mi juz tak zostałoxD)

nie no też nie chce, zeby miała w kolejce same rywalki z 20-30 miejsc, bo jej powiedza, ze wygrala z najslabszymi Wink niech w półfinale zagra z jakąś dobra zawodniczka, zeby nikt jej nie zarzucił!

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Nie 1:59, 25 Sty 2015    Temat postu:
o wlasnie oglądnelam gem, set, Mats i bylo o Adze 3h 12 minut łącznie na korcie była w tym szlemie ;p prawie tyle co Venus w jednym meczu i straciła tylko 9 gemów w tych 3 meczach.

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 2:51, 25 Sty 2015    Temat postu:
Zawsze się mówi, ze na drodze do wielkoszlemowego zwycięstwa ma się przynajmniej jeden mecz w którym nic nie idzie i trzeba walczyć z samym ze sobą. Najlepiej jak jest gdzieś na poczatku ze słabym przeciwnikiem. Wiec może nie ma się z czego cieszyć

PostWysłany: Nie 12:25, 25 Sty 2015    Temat postu:
Faworyci na razie nie zawiedli. Rafa pokonał Andersona w 3 setach (7:5, 6:1, 6:4), Halep wygrała z Wickmayer (6:4, 6:2), Szarapowa z Peng (6:3, 6:0), Bouchard z Begu (6:1, 5:7, 6:2), Makarowa z Goerges (6:3, 6:2) a Berdych z Tomicem (6:2, 7:6, 6:2). Obecnie toczy się chyba najciekawszy pojedynek 7 dnia: Murray vs. Dimitrow - pierwszy set dla Szkota 6:4 Wink

A mecz Agnieszki z Venus Williams zaplanowano jako pierwszy w sesji wieczornej na głównym korcie Rod Laver Arena! Czyli Polka wyjdzie na kort około godziny 8.00 nad ranem Smile

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 12:31, 25 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Nie 12:38, 25 Sty 2015    Temat postu:
Ciekawie jest też na Eurosport 2 Wink Seppi kontra Kyrgios - 5 set i jak narazie Aussie prowadzi 4 do 1 Razz ale kibicuje temu Włochowi, w końcu wywalił ROgera... Smile

PostWysłany: Nie 12:48, 25 Sty 2015    Temat postu:
O tym chyba jeszcze nikt nie wspomniał, nie?

Klaudia Jans-Ignacik (30 l.), w parze ze Słowenką Andreją Klepac (28 l.), awansowała do ćwierćfinału gry podwójnej w wielkoszlemowym turnieju Australian Open w Melbourne. To największy sukces w karierze 30-letniej polskiej tenisistki.