Posty: 4108

Pomógł: 32 razy
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 11:18, 28 Sty 2015    Temat postu:
no i niestety, tylko Venus sie nam pełniła ;( finał będzie pewnie Masza i Serena bleeeh.

PostWysłany: Śro 12:33, 28 Sty 2015    Temat postu:
W trzecim secie 5:1 dla Djokera więc już chyba żadnego zaskoczenia nie będzie Razz

edit
No i jest Djokovic w półfinale. Taki ten mecz był bez historii.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 12:40, 28 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz

A tak dobrze się zaczęło dla nas.
Ogłaszam wszem i wobec, że nie mogę patrzeć na wyjca syberyjskiego, na Serenę zresztą też, więc olewam mecze kobiece. No nie zniosę tego widoku

Ostatnio zmieniony przez nightbird dnia Śro 13:14, 28 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz
Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Śro 13:59, 28 Sty 2015    Temat postu:
ej w ogole nudy... no tylko mecze facetów powinny byc spoko! ale te ćwierćfinały były tragicznie nudne heh :/

PostWysłany: Czw 10:55, 29 Sty 2015    Temat postu:
nikomu.. ale chyba jednak wolę Serenę Razz jak widze ten ryj Maszy, która jest taka zawistna to mnie skręca Wink

mam nadzieję, że Andy da dzisiaj czadu... ale bedzie trudno Razz

PostWysłany: Czw 22:35, 29 Sty 2015    Temat postu:

Hahaha Very Happy Myślicie, że Murrayowa faktycznie pocisnęła Berdychowi czy to nadinterpretacja? Ja bym się w sumie nie zdziwiła, bo ona zawsze żywiołowo reaguje, gdy Andy przegrywa. Pamiętam jeden mecz, w którym ją trochę poniosło i ostro pyskowała do przeciwnego boksu Razz Jakoś za tą Kim nie przepadam - moim zdaniem strasznie się laska panoszy. Ktoś pod artykułem dobrze napisał... gdzie ona do Jeleny... Razz
nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 23:00, 29 Sty 2015    Temat postu:
Mecz oglądałam kawałkami, tego momentu nie widziałam akurat. Wiadomo, że partnerzy zawodników na pewno bardzo przeżywają mecze, ale klasę i umiar trzeba jednak umieć zachować. Matka Murraya zdecydowanie przesadza, ale to w ogóle musi być bardzo apodyktyczna osoba, skoro nawet nasi komentatorzy mają z tego polewkę. Panna Murrayowa szczerze mówiąc nie wygląda na zbyt sympatyczną osobę, tak przynajmniej ja ją odbieram.
A tenis nie takie sceny już widział, szczególnie ze strony powalonych rodziców. A tu od razu przypomina mi się mama sióstr Williams, jakże odmienna od większości tenisowych rodziców : albo spała albo się cieszyła do wszystkiego i ze wszystkiego, zero presji Very Happy

Caro

Posty: 4108

PostWysłany: Czw 23:25, 29 Sty 2015    Temat postu:
za to tatus nadrabiał ;p

mecz byl spoko w 1 secie... w 3 już porażka Berdycha, w 4 na chwile ogarnął i takie to było...

nightbird

Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 23:42, 29 Sty 2015    Temat postu:
Berdych mnie strasznie rozczarował. Widziałam I set do połowy, potem III i IV set. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że pękł psychicznie, co jest co najmniej dziwne u tak doświadczonego tenisisty.

PostWysłany: Pią 12:49, 30 Sty 2015    Temat postu:
Anetta_49 napisał:

Hahaha Very Happy Myślicie, że Murrayowa faktycznie pocisnęła Berdychowi czy to nadinterpretacja?

Na pewno użyła dużo słów na f więc to chyba nie jest nadinterpretacja, aczkolwiek nie wiem o co ta cała afera. Fakt, że wiedząc, że jest cały czas obserwowana powinna bardziej panować nad sobą. A z drugiej strony każdemu mogą puścić nerwy. Snakeman

A tymczasem Novak męczy się z Wawrinką. 2:1 w setach dla Nole

edit
W czwartym secie Wawrinka prowadzi i zapowiada się na 5 seta

edit2
Ale panowie komentatorzy pojechali po sędziach liniowych i obecnym systemie challenge. Swoją drogą to tyle błędnych in-outów to już dawno nie widziałam. Trochę wiocha, że w meczu półfinałowym Szlema tyle jest błędów sędziów

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 13:52, 30 Sty 2015, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 23:02, 30 Sty 2015    Temat postu:
Jak uwieliebiam panów komentatorów od tenisa na eurosporcie, tak dzisiaj mnie trochę irytowali. Za kim są to niech sobie będą, ale jako komentatorzy powinni trochę obiektywizmu wprowadzić. Rozumiem, że Nole nie zagrał najlepszego meczu, ale Wawrinka chyba też nie skoro przegrał. A panowie ciągle się Stanem zachwycali. Jak tylko mu jakas lepsza akcja wyszła to byli wniebowzięci. A Novak grał przeciętnie, nic szczególnego nie pokazał i w zasadzie finał bardziej należał się Stanowi za waleczność i za to, że się nie poddawał. A i Nole tylko denerwował Stana, tym że ciągle podbijał piłki. Nole do wszystkiego zawsze biega i to chyba nie nowość, że trzeba ciężko harować na korcie, żeby mu punkt wydrzeć.

PostWysłany: Nie 10:35, 01 Lut 2015    Temat postu:
To co 😊 Rozpoczynamy finał! Liczę na genialny pojedynek, wiele niesamowitych wymian i ostateczną wygraną Nole 😄

PostWysłany: Nie 13:07, 01 Lut 2015    Temat postu:
To co się dzieje w finale to jest niesamowite!

nutella Twoje życzenia się spełniają Laughing (poza tym ostatnim jak na razie, a mam nadzieję, że ono też się spełni;) )

edit
Czyżbyśmy w końcu zbliżali się do końca? 4 set i jest 4:0 dla Novaka! Super

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 14:17, 01 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 14:24, 01 Lut 2015    Temat postu:
Novak Djoković Mistrzem Australian Open! Piękny mecz a 4 set był epicki Smile

PostWysłany: Nie 14:28, 01 Lut 2015    Temat postu:
Mi się bardziej podobały 2 pierwsze sety. Ale ten 4 to wisienka na torcie. Szkoda Murray'a ale w 4 secie zawalił, a Novak pokazał, że nie bez powodu jest nr 1!

PostWysłany: Nie 14:34, 01 Lut 2015    Temat postu:
Rozjechał go w tym czwartym secie...
Gdzieś przeczytałam, że Murray ma słabą psychikę, i że dlatego zawalił.

PostWysłany: Nie 14:35, 01 Lut 2015    Temat postu:
Gratulacje dla obu tenisistów, ale Novak pokazał prawdziwe mistrzostwo 😍 Szkoda, że 4 set tak jednostronny. Wolałabym, żeby był bardziej wyrównany, ale nie mam co narzekać. Fenomenalny mecz. Wszystkie moje życzenia się spełniły 😊 Skoro tak dobrze mi idzie to chciałabym jeszze dzisiaj genialne widowisko w Katarze, pełne pięknych goli i obron, horroru, sprawiedliwego sędziowania i ostatecznej wygranej Polski

PostWysłany: Nie 18:03, 01 Lut 2015    Temat postu:
nutella chyba jesteś zadowolona Very Happy a co do finału, pierwsze dwa sety miazga, potem się trochę Andy posypał, a szkoda, bo liczyłam na powtórkę z 2012 Very Happy ale graty dla Nole, udowodnił, że jest obecnie najlepszy na świecie!! A jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że miał jeden dzień krócej przerwy niż Szkot prayer

PostWysłany: Nie 18:09, 01 Lut 2015    Temat postu:
O jaaaaa! Dobra jestem. Dostałam wszystko co chciałam 😊 Skoro to mój dzień to może jeszcze życzenia względem finału. Co wybrać? Zlanie Kataru, czy zwycięstwo gospodarzy, żeby afera była?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ciachownice.fora.pl Strona Główna -> Tenis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)